pondělí 9. ledna 2017

Začátek nového roku


Začátek nového roku mám vždy moc ráda, dává mi to pocit, že prostě něco skončilo a teď můžu začít znova s čistým štítem. Opustit a zanechat vše co chci v roce starém a naplno skočit do roku nového. Po hlavě, naplno bez starých negativních pocitů a myšlenek, které ke mě náhodou nějak zabloudily. A ani letos to není jinak a dokonce k tomu mám malého pomocníka. Náhodou jsem narazila na Year Compass, který mi připadá úplně skvělý a ke všemu je zdarma ke stažení i v češtině. No co víc si přát ? Tak si ho hezky vytiskněte, uvařte si kafíčko nebo čájiček, zavrtat do deky a vzhůru do vyplňování. Uvidíte jak  se Vám vaše představy o roce 2017 napsané na kusu papírů budou zdát hned pozitivnější a reálnější.

K začátku novému roku většinou měníme i své diáře s kterými se poslední dobou roztrhl pytel a je čím dál větší problém nějaký vybrat. Já jsem naštěstí toto řešit nemusela, už vloni na podzim jsem propadla DOLLER motivačnímu diáři. Moc se mi libí, ale přiznám se že k němu pořád tak nějak hledám cestu (možná je to neustálým nedostatkem, propisek, pastelek a tužek :). Libí se mi na něm, že nemusíte čekat na leden, aby jste si mohli pořídit nový diář. Už párkrát se mi stalo, že jsem v půlce roku z nějakého, více či méně rozumného důvodu, potřebovala nutně nový diář. A sehnat v půlce roku nový diář je opravdu náročný úkol. S Doller můžete začít kdykoliv od znova, třeba 7.7.2017. . Jako další významné plus jsou stránky s motivačními cíly a pro shrnutí každého měsíce. No je to miláček, ale asi jsem zatím neměla dostatečně kreativní potřeby, aby ten můj byl zmalovaný dle mých představ. možná i proto jsem si na doporučení kamarádky Terezky (která btw. peče luxusní cupcaky) pořídila knížku o Skečnoutingu, na kterou jsem samozřejmě krom přečtení úvodu a první kapitoly do teď neměla moc čas. Ale nevadí nový rok přece teprve začal a já věřím, že bude stát opravdu za to :)

Ať už jste nový rok začali jakkoliv, přeji Vám ať každý den je jedinečný a plný zážitků, ať máme všichni spoustu odvahy i sebereflexe, odhodlání i odpočinku a hlavně ať jsme všichni zdraví a šťastní ať už se rozhodneme pro cokoliv :)

S láskou
Domi ♥
Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

© DOMI design | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig