úterý 11. dubna 2017

Velikonoční inspirace

Přijde mi, že jsem se ještě nevzpamatovala z Vánoc a ještě sem tam nacházím zbytky vánočních dekorací po bytě. O ateliéru ani nemluvím, tam jsem odklízela vánoce asi před dvěma týdny. Miluju Jaro, ale když o tom tak přemýšlím, úplně stejně miluji léto, podzim i zima, takže tato láska není úplně legitimní. Nevadí. Jarní paprsky mě nabíjejí, i když zrovna dneska je zataženo až hamba a já to vidím na nějaký sluneční paprsek v soláriu, protože je mi jasný že formu do plavek už nedávám a každej opálenej tuk vypadá líp, ale zpátky k tématu. Velikonoce jsou už za dveřmi, jako každý rok kovářovi kobyla chodí bosa a já mám dneska v plánu se pustit do Velikonočního dekorování našeho doma. Kdo to má podobně jako já může se k nám ve čtvrtek nebo v sobotu přidat na Velikonoční workshop a umotat krásný věnec a uvázat kytičku nebo vytvořit jedinečnou dekoraci pro další Veselé Velikonoce.

I já často potřebuji inspiraci a jak už jsem zmínila minule, mým pomocníčkem je Pinterest. Je potřeba se na ty velikonoční dekorace trochu naladit a tak menší inspirace neuškodí.

Přijďte si vytvořit ještě krásnější dekorace a odpočinout si od jarního úklidu, mytí oken a maratonu v kuchyni do voňavého ateliéru s příjemnou atmosférou.

Budu se na Vás těšit
Domí


Zdroj obrázků ZDE


Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

© DOMI design | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig