JAK TO FUNGUJE?

Splňte si svůj sen z pohodlí Vašeho domova

Vždy, když jste měli v plánu přestavbu svého domova, kanceláře, restaurace, bylo Vám jasné, že oko experta by se na to mělo podívat. 

Ale jak se takový člověk hledá? Kolik vlastně stojí a můžu takovému člověku vůbec věřit? 

Spíš než sednout k počítači a začít hledat vhodné kandidáty, jste to vždy odsunuli až na zítra.

Sama vím, jak je v dnešní uspěchané době potřeba ušetřit každou vteřinu drahocenného času, a tak si na sebe vezměte oblíbené tepláky, nalijte si sklenku vína a pojďte si o svém snu se mnou popovídat online


Vyslechnu Vaše nejniternější přání a požadavky na novou podobu vybrané místnosti a přenesu je do reálných rozměrů pomocí 3D návrhu, ke kterému ještě přidám 2D půdorys, pohledy z různých stran i s jednotlivými rozměry a nezapomenu přidat i soupis zařizovacích designových prvků. Vaším úkolem bude již jen kliknout na odkazy a ty nádherné kousky opravdu objednat. Díky online formě spolupráce mohu zachovat přívětivé ceny.


Takže ANO .... Interierový design je opravdu pro každého! 

1.     Povězte mi, co potřebujete

Vyberte místnost a finanční limit a povězte mi co nejvíce o tom, jak by Vaše vysněné bydlení mělo vypadat.


2.    Spolupracujte Online

Společně, pomocí online konzultace přes email, telefon, sms, facebook, vytvoříme takový návrh, aby odpovídal Vaším představám a budgetu. Budu Vám neustále k dispozici, kdykoliv Vás napadne nový požadavek. V ceně máte spoustu možných úprav tak, abychom vše dotáhli k dokonalosti. Osobní schůzka je samozřejmě stále možná. Po předchozí domluvě se s Vámi ráda potkám nad dobrou kávou.


3.   Záruka spokojenosti

Nelíbí se Vám můj návrh a i po několika úpravách nesedí s Vaší představou? V ceně máte až 3 možné dodatečné úpravy mého návrhu tak, aby co nejvíce odpovídal Vašim snům.