SLUŽBY

PRVNÍ NEZÁVAZNÁ SCHŮZKA 

První schůzka nám především poslouží k vzájemnému poznání. Pokusím se zjistit s čím přesně potřebujete pomoci a jaké máte preference, ale i jací jste, co máte rádi, čemu se věnujete. Tato schůzka je zdarma  a nezavazuje Vás k další spolupráci, pokud nebudete chtít. 

ZDARMA

CENOVÁ NABÍDKA KE SCHVÁLENÍ 

Následně Vám do emailu po zvážení všech aspektů zašlu cenovou nabídku. Pokud ji potvrdíte, uhradíte zálohu 50% ze společně odsouhlasené konečné ceny služby. Ceny se odvíjí od 5,000,- Kč/místnost podle její velikosti a složitosti návrhu. 

VARIANTY DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ

Ihned se pak vrhnu do první části mé práce a to je navržení dispozičního řešení  místnosti a stylu, kterým se budu nadále řídit. Možné varianty společně probereme na druhé společné schůzce.

3D VIZUALIZACE 

Po odsouhlasení dispozičního řešení, Vám vytvořím 3D vizualizaci návrhu místnosti a to z několika úhlů pohledu. Během celého procesu je možné doplňovat Vaše další požadavky a přání, případně provádět jiné změny v návrhu a to vždy po vzájemné domluvě. Při změně většího charakteru jsem oprávněna účtovat vícenáklady. Po odsouhlasení 3D vizualizace uhradíte zbytek ceny, tedy zbylých 25% z domluvené ceny.

FINALIZACE

Na poslední schůzce ode mne obdržíte finální dokumentaci obsahující ortogonální pohledy s potřebnými kvótami, legendu materiálů, 2D a 3D vizualizaci, případně i doporučení na koho se obrátit v případě, kdy byste měli zájem o realizaci daného projektu. Jako malý bonus za Vaši spokojenost Vás poprosím o Vaši referenci, případně mileráda poskytnu vizitky pro Vaše známé, rodinu a přátele.